Lastik Değişim Hizmeti

Arkas Filo Yönetimi olarak;

Araç kiralama kontratınız çerçevesinde ücretsiz mevsimlik/kışlık lastiklerinizin değişimi  yapılır, değişimi sağlanan lastikler lastik otellerinde saklanır.

Mevsim/Kış Lastik değişim taleplerinizi lastik@arkasotofilo.com.tr adresimize iletmeniz durumunda, araçların ikamet etmekte olduğu illerde bulunan anlaşmalı lastik bayilerine sevki yapılarak değişim  sağlanır.

Lastik Talep Formu İçin Tıklayınız>>

Lastik talepleriniz ve sorularınız ile ilgili 444 26 86 numaralı hattımızı arayabilir ya da araç ve iletişim bilgilerinizi belirterek lastik@arkasotofilo.com.tr   adresine mail gönderebilirsiniz.

Kış lastiği kullanım süreciniz Ekim ayı itibarı ile başlamakta, Mart ayının sonuna kadar sürmektedir.

Mevsim lastiği kullanım süreci de Nisan ayı başı itibarı ile başlayıp, Eylül ayı sonuna kadar devam etmektedir.

Çukura hızlı girmekten veya kaldırıma çıkmaktan kaynaklanan lastikteki balon veya jant hasarını, Çivi girmesinden kaynaklanan lastik hasarını ve tamirini kasko karşılamamaktadır.

Araçlar iade edilirken üzerinde yazlık lastik varsa kışlık lastikleri, kışlık lastik varsa yazlık lastikleri arabanın içinde iade edilir.

Lastiklerin değişim sırasında Balans ayarları yapılmaktadır. Harici durumlarda Rot-Balans ücreti müşterimize aittir.

Lastik siparişleri hafta içi her gün saat 12:00 ye kadar işleme alınmaktadır. Saat 12:00 den sonra verilen siparişler bir sonraki gün işleme alınmaktadır.